Правила та умови Cash-back, створеного компанією “Blovly (2take.it Sp. Z o.o.)”

Форма надається співорганізатором програми cash-back в рамках платформи MUJSVET-PG.CZ, тобто компанією, що діє під назвою 2take.it Sp. z o.o. . з юридичною адресою в Варшаві, Wyrzyska 9A, 02-455, зареєстрованої в Національному судовому реєстрі Варшави під номером 0000554146, NIP 5223028127, далі “Blovly”.

I. Визначення

Терміни, які використовуються в цих правилах, які надалі іменуються “Правила”, означають: Blovly (2take.it Sp. Z o.o.), компанія, що діє під назвою 2take.it Sp. z o.o. . з юридичною адресою в Варшаві, Wyrzyska 9A, 02-455, зареєстрована в Національному судовому реєстрі за Варшаві під номером 0000554146, NIP 5223028127, далі іменована “Blovly”.

“MUJSVET-PG.CZ” – Веб-сайт, що належить компанії Procter & Gamble, на якому фізичні особи, які є споживачами, в зв’язку з купівлею товарів з метою, не пов’язаною з їхнім бізнесом, можуть отримати купони, що дають право на повернення грошових коштів .

Програма повернення – програма активації споживачів, спільно організована компаніями Procter & Gamble і Blovly. Програма для користувачів, зареєстрованих на HTTPS://MUJSVET-PG.CZ/. Програмна політика доступні за адресою: HTTPS://MUJSVET-PG.CZ/ на вкладці “Правила”.

Користувач – фізична особа, яка купує товар не для цілей, пов’язаних з підприємницькою діяльністю, має право на повернення коштів відповідно до правил програми повернення.

Форма Cashback – вебформа “Cashback Form Powered by Blovly (2take.it Sp. Z oo)”, яку експлуатує і підтримує Blovly (2take.it Sp. Z oo) як співорганізатор програми cash-back, доступною за адресою blovly.com / pg-cashback (2take.it Sp. Z oo), за допомогою якої Користувач вводить розпорядження про виплату Blovly (2take.it Sp. Z oo) грошових коштів, отриманих Користувачем в рамках програми cashback.

Повернення – сума, виплачена Blovly (2take.it sp. Z oo) Користувачеві відповідно до правил Програми повернення.

II. Загальні умови

Blovly (2take.it Sp. Z o.o.) і Procter & Gamble є співорганізаторами програми повернення коштів. В рамках програми повернення коштів Blovly (2take.it Sp. Z o.o.) надає електронні послуги, далі “послуги”, через форму Cashback, яку користувачі використовують для подачі заявки на повернення коштів.

III. послуги

Blovly (2take.it Sp. Z o.o.) зобов’язується надавати Користувачам послуги, що складаються з:

a. надання Користувачеві можливості використовувати форму Cashback;

b. Повернення коштів користувачам після того, як користувач заповнив форму Cashback.

IV. Заповнення Cashback

– 1. Умовою отримання повернення є виконання умов, викладених в умовах програми повернення, і заповнення форми Cashback.

– 2. В формі Cashback користувач повинен вказати особисті дані, необхідні для здійснення повернення, тобто ім’я, прізвище, адресу електронної пошти і номер банківського рахунку, на який повинен бути здійснене повернення.

– 3. Blovly (2take.it Sp. Z oo) може також запросити у користувача інші персональні дані, необхідні для виконання Blovly (2take.it Sp. Z oo) обов’язків платника податку на доходи фізичних осіб, якщо такий податок виникає в результаті повернення грошових коштів.

– 4. Після правильного заповнення всіх полів форми Cashback користувач стверджує форму Cashback, натиснувши на поле “Вибір обраних засобів”. В результаті буде відправлена ​​Форма Cashback Blovly (2take.it Sp. Z o.o.), що буде підтверджено відповідним повідомленням.

– 5. Повернення коштів буде здійснено на банківський рахунок користувача, зазначений користувачем у формі Cashback, протягом 30 днів з дати відправлення форми Cashback в Blovly (2take.it Sp. Z o.o.).

– 6. Якщо повернення грошей неможливий через помилки в даних, наданих користувачем, Blovly (2take.it Sp. Z o.o.) негайно зв’яжеться з користувачем.

V. Вимоги до апаратного забезпечення Для того щоб скористатися послугою, Користувач повинен мати пристрій з доступом в Інтернет, а саме